آژانس تبلیغاتی لاین لند – lion marketing agency
Professional Marketing Agency

ایده پردازی چیست ؟

ایده پردازی به انگلیسی: Ideas در واقع یک نوع تصور ذهنی بوده که در شرایط های کمبود و نیاز، ارائه می شود و در نتیجه گامی موثر برای رشد و پیشرفت از شرایط فعلی می باشد. شما با ایده پردازی می توانید شرایط را به صورت کاملا متفاوت رسم کرده و تحول جدیدی را در زمینه مربوطه به وجود آورید.

یادتان باشد، برای ایده پردازی ناب باید ذهنتان را در هر شرایطی تقویت کنید؛ حتی در شرایط کاملا بحرانی، زیرا بسیاری از ایده ها حاصل کمبود و فقر امکانات است. در واقع شما اگر همه چیز را در اختیار داشته باشید دیگر جایی برای ایده پردازی باقی نمی ماند.

شما اگر نگاهی به تاریخچه اختراعات داشته باشید می بینید که واقعا مخترعان به دلیل کمبود ها دست به کار شده اند. پس بیایید از همین الان ادیسون پنداری را در خود تقویت کنیم تا زمینه ای برای نسل های آینده فراهم شود. حال برای شما این سوال پیش می آید که واقعا چگونه ایده پردازی کنیم؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده بوده و باید به این نکته توجه داشت که لازم نیست برای ایده پردازی به خودمان فشار بیاریم بلکه با اعتماد به نفس کافی و شناخت پیرامون خود شرایطی را برای مغزمان به وجود آوریم تا جوانه ی ایده خود را شکوفا کنیم.

ایده پرداز کیست؟

ایده‌پرداز شخصی است که صاحب ایده بوده و منظور از ایده پردازی ، تفکر همراه با خلاقیت می باشد.ایده‌پردازی باید همراه با مهارت و توانمندی‌ هایی باشد که از جمله آنها توانایی و مهارت بارش مغزی است.

خلاقیت: بوجود آوردن چیزی نو درارتباط با بشریت از روشی دور ازانتظار و جدید است.

ایده برتر: ایده خلاقی است که راهکار بهتر و با ارزشتر را برای حل چالش موجود، پاسخ به یک نیاز و کشف دنیای ناشناخته ارائه و پاسخگوی سوالات زیر باشد:

چالش پیش رو چیست؟

مخاطب آن کیست؟

راهکار جدید ارائه شده چیست؟

تولید محتوا

محتوا نویسی تبلیغاتی یکی از مهم ترین و پردآمد ترین شاخه های تولید محتوا است. طوری که شرکت های بسیار زیادی به دنبال افراد متخصص در این حوزه هستند و مبلغ قابل توجهی هم بابت اینکار پرداخت می کنند.

بنابراین محتوا نویسی تبلیغاتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چون نوشتن محتوا تبلیغاتی باعث می شود مشتریان بسیار زیادی با کسب و کار آشنا شوند و از این طریق فروش قابل توجهی ایجاد شود.

 

اهمیت محتوا نویسی تبلیغاتی

شاید یکی از ترغیب کننده ترین چیزهایی که در دیجتال مارکتینگ وجود دارد هنر محتوا نویسی تبلیغاتی است. اگر شما برای محصولی که می خواهید بفروشید تبلیغ نویسی حرفه ای انجام داده باشید به طور حتم با قیمت بالایی می توانید محصول تان را بفروشید. اما اگر در تبلیغ نویسی ضعیف عمل کرده باشید هر مقدار هم که محصول خوبی داشته باشید باز هم افراد ترغیب به خرید نمی شوند.