آژانس تبلیغاتی لاین لند – lion marketing agency
Professional Marketing Agency

در دنیای شلوغ بازار فروش امروز، بازاریابان هر کسب و کار باید از تمام فرصت‌های موجود جهت کسب اعتماد مشتریان و ایجاد حسن نیت جهت جذب افراد جدید استفاده کنند. رویداد‌ها(ایونت‌ها) یک فرصت منحصر به فرد جهت تعامل با برندها و هم افزایی با سایر کسب و کارها فراهم می‌کنند. رویدادها باید به یاد ماندنی باشند تا تاثیر مثبت بگذارند. تاثیر یک رویداد به اهداف یک کسب و کار بستگی دارد. خیلی از شرکت‌ها می‌خواهند در رویداد صرفاً تبلیغات خودشان را انجام دهند که خب این اصلا تاثیر مثبتی نخواهد گذاشت. برای ایجاد حس مثبت لازم است احساسات مخاطبین را تحت تاثیر قرار دهید تا بتوانید ماندگار باشید. هدف افراد از شرکت در رویدادهای مختلف دو چیز است. شبکه سازی و یادگیری.

مهم نیست چه رویدادی هست مهم این است که چه ارزشی برای مخاطبین ایجاد می‌شود.

یک دلیل مهم برای شرکت کسب و کارها در یک رویداد برندسازی و بیشتر شناخته شدن‌ نام تجاری‌ هست. ایونت مارکتینگ باعث می‌شود کسب و کار شما شناخته تر شود و هویت برند رشد پیدا کند. در رویداد امکان به اشتراک گذاری ایده‌ها،افکار، اهداف برندتان را به هر شیوه‌ای که دوست دارید می‌توانید انجام دهید. همچنین شرکت کردن کسب و کار شما در یک رویداد رسانه‌ای می شود و نام شما در لیست شرکت کنندگان قرار می‌گیرد که خود این موضوع هم به برندسازی کمک می‌کند.

ایونت مارکتینگ یا بازاریابی رویداد جهت ارائه یا ارتقای محصول، خدمات، سازمان و … جهت افزایش مشارکت با افراد برگزار می‌شوند. برگزاری رویدادها یا همان ایونت‌ها می‌توانند به صورت آنلاین یا آفلاین باشند.  همچنین ایونت مارکتینگ می‌تواند به صورت اسپانسرینگ یا میزبانی یک رویداد نیز اتفاق بیفتد. ایونت مارکتینگ و ارتقا از این طریق به صورت‌های مستقیم و غیر مستقیم قابل انجام هستند.

دلیل اهمیت ایونت مارکتینگ

در دنیای شلوغ بازار فروش امروز، بازاریابان هر کسب و کار باید از تمام فرصت‌های موجود جهت کسب اعتماد مشتریان و ایجاد حسن نیت جهت جذب افراد جدید استفاده کنند. رویداد‌ها(ایونت‌ها) یک فرصت منحصر به فرد جهت تعامل با برندها و هم افزایی با سایر کسب و کارها فراهم می‌کنند. رویدادها باید به یاد ماندنی باشند تا تاثیر مثبت بگذارند. تاثیر یک رویداد به اهداف یک کسب و کار بستگی دارد. خیلی از شرکت‌ها می‌خواهند در رویداد صرفاً تبلیغات خودشان را انجام دهند که خب این اصلا تاثیر مثبتی نخواهد گذاشت. برای ایجاد حس مثبت لازم است احساسات مخاطبین را تحت تاثیر قرار دهید تا بتوانید ماندگار باشید.