آژانس تبلیغاتی لاین لند – lion marketing agency
Professional Marketing Agency

محتوا نویسی تبلیغاتی یکی از مهم ترین و پردآمد ترین شاخه های تولید محتوا است. طوری که شرکت های بسیار زیادی به دنبال افراد متخصص در این حوزه هستند و مبلغ قابل توجهی هم بابت اینکار پرداخت می کنند.

بنابراین محتوا نویسی تبلیغاتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چون نوشتن محتوا تبلیغاتی باعث می شود مشتریان بسیار زیادی با کسب و کار آشنا شوند و از این طریق فروش قابل توجهی ایجاد شود.

اهمیت محتوا نویسی تبلیغاتی

شاید یکی از ترغیب کننده ترین چیزهایی که در دیجتال مارکتینگ وجود دارد هنر محتوا نویسی تبلیغاتی است. اگر شما برای محصولی که می خواهید بفروشید تبلیغ نویسی حرفه ای انجام داده باشید به طور حتم با قیمت بالایی می توانید محصول تان را بفروشید. اما اگر در تبلیغ نویسی ضعیف عمل کرده باشید هر مقدار هم که محصول خوبی داشته باشید باز هم افراد ترغیب به خرید نمی شوند.

انواع محتوا نویسی تبلیغاتی

محتوا نویسی تبلیغاتی به قسمت تقسیم می شود:

تبلیغ نویسی مستقیم:

تبلیغ نویس به روش مستقیم همانند تبلیغ های بسیار زیادی است که هر روزه با آن ها مواجه می شویم و هیچ واکنشی نسبت به آن ها نداریم. می توان گفت یکی از بدترین شیوه های تبلیغ نویسی، تبلیغ نویسی به روش مستقیم می باشد. به این خاطر که از این نوع تبلیغ به هیچ وجه نمی توان در کمپین های فروش استفاده کرد.

تبلیغ نویسی غیر مستقیم:

تبلیغات غیر مستقیم به این صورت است که شما پیشنهاد تان را به صورت غیر مستقیم به مخاطب ارائه می دهید. در این روش مخاطب متوجه پیشنهاد شما نمی شود اما بخاطر متن تبلیغاتی شما شیفته محصولات و خدمات شما می شود