آژانس تبلیغاتی لاین لند – lion marketing agency
Professional Marketing Agency

ایجاد یک کمپین فروش موفق در دنیای تجارت الکترونیک

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، شما برای دستیابی به مشتریان جدید و تبدیل مشتریان موجود به خریداران وفادار ابزارهای مختلفی دارید کمپین های فروش زیادی وجود دارد که می توانید در وب سایت خود برای تجارت الکترونیک ارائه دهید. هر فروش یک پیروزی برای مشتریان شماست، اما یک محصول خوب میتواند به شما از بسیاری جهات سود برساند. فروش آنلاین می تواند برند شما را تقویت کند، درآمد را در دوره ی دراز مدت تقویت کند، و به شما در برقراری ارتباط با مشتریان خود کمک کند تا وفاداری خود را ثابت کنبد. ، مشتریان شما از فروش فقط به این علت لذت خواهند برد،که هر زمان که بخواهید، به هر دلیلی فروش رامتوقف کنید.

در اینجا یک راهنمای کامل برای فروش در وب سایت تجارت الکترونیک شما ارائه شده است:

1.زمان را برنامه ریزی کنید

برای اکثر مردم، فروش با تخفیفاتی که در روزهای خاص و تعطیلات است همراه میشود. مشتریان انتظار دارند که در روزهای خاص تقویم مثل: ولنتاین، روز پدر و یا کریسمس از تخفیف ها لذت ببرند.پس آمادگی خود را برای فروش در این ایام زیاد کنید که تعطیلات ,کلید حفظ رقابت و افزایش کسب و کار شما است.

البته گفته می شود که شما نباید فروش خود را تنها در دوره تعطیلات محدود کنید. مشتری دوست دارد احساس پاداش گرقتن از شما به خاطر خریدش را هر زمان از سال احساس کند و برای برخی خرید و فروش حتی به عنوان یک رقابت به شمار می رود پس بهتر است هرچه معامله بزرگتر باشد ، تخفیفات آن نیز ویژه تر باشد. ایده این است که شما باید به غیر از تعطیلات چندین بار در سال اقدام به فروش ویژه نمایید، پس اطمینان حاصل کنید که هویتی برای خود در اطرافتان ایجاد کنید.

هشدار: تخفیف بیش از حد می تواند به برند شما آسیب برساند و آن را بی ارزش جلوه دهد. اگر کسب و کار شما به طور مداوم فروش ویژه داشته باشد، ممکن است برخی فکر کنند که شما برای خلاص شدن از محصولات خود و یا با کلاهبرداری برای جذب مشتریان تلاش می کنید.

2. در جهت درست تصمیم بگیرید

تصمیم بگیرید که چه نوع فروشی را میخواهید اجرا کنید و برنامه ای برای آن بریزید. این به معنی تعیین مدت فروش ویژه مثل : 24ساعت 3 روز و یک هفته کامل, و تخفیف دادن به مشتری است. به منظور تعهد و اعتماد به نفس برای آنچه مشتریان شما در مورد خریدشان نیاز دارند، فکر کنید. در اینجا چند گزینه برای بررسی وجود دارد:

 • کوپن: ارائه کوپن راه حل سریع و آسان برای هر دو طرف است.
 • حمل و نقل رایگان: همه ما در آن مرحله در روند پرداخت که در آن هزینه های حمل و نقل ارسال به مجموع بیش از حدی که شما می خواهید است قرار گرفت ایم و شاید از خرید منصرف شده ایم. ارائه یک کوپن حمل و نقل رایگان برای کاهش این احساس برای مشتریان خود بسیار مهم است، زیرا 9 نفر از 10 مصرف کننده معتقدند حمل و نقل رایگان، انگیزه شماره را برای خرید آنلاین بیشتر میکند.
 • قیمت تخفیف: این می تواند به صورت یک مقدار یا یک درصد مشخص باشد. مشتریان شما هیجان تماشای کاهش قیمت را به چیزی نزدیک به میل خود بیشتر دوست دارند.
 • تخفیف برای محصولات یا مجموعه های خاص: بخش بزرگی از ایجاد کوپن ها در Wix Stores این است که شما می توانید آنها را به چندین مورد یا مجموعه در یک بار اعمال کنید. این موجب صرفه جویی در زمان می شود تا شما و مشتریان خود نیازی به جستجو در مورد آنچه که در فروش نیست نباشید.
 • تخفیف با حداقل مقدار سفارش: این یک انگیزه خوب برای مشتریان شما است! شما می توانید یک کوپن ایجاد کنید که می تواند تنها زمانی استفاده شود که حداقل یک توافق کامل به دست آمده باشد. به عنوان مثال، می گوئیم شما تخفیف 10 دلار را با قیمت 50 دلار یا بیشتر پیشنهاد می کنید. هنگامی که یک مشتری به آن آستانه 50 دلار می رسد، می توانند کد کوپن را برای به دست آوردن مزایا اضافه کنند! این نیز می تواند با حمل و نقل رایگان یا تخفیف درصدی نیز گسترش یابد.

3. ایجاد یک بازار فروش در فروشگاه آنلاین خود

اکنون که در کمپین فروش خود تصمیم به این کار گرفته اید، وقت آن است که این اتفاق بیفتد! این فرآیند برای هر نوع فروشی که ما در بالا توضیح دادیم ، قابل انجام است. به عنوان مثال، در اینجا جریان گام به گام برای اعمال تخفیفی یکنواخت در مجموعه آمده است:

 • از مجموعه مدیریت فروشگاه خود،مجموعه جدیدرا انتخاب کنید.
 • نام آن را به فروش ویژه و یا هر نام دیگر پر زرق و برق دیگری تغییردهید.
 • شروع به اضافه کردن آیتم های خود به مجموعه جدید کنید.
 • به بخش تبلیغ فروشگاه خود بروید. “ایجاد کوپن” را انتخاب کنید و در آنجا کد، نام و تاریخ پایان آن را تعیین کنید. پس از اتمام کار، می توانید آن را به صورت جداگانه یا به کل مجموعه خود اعمال کنید.

در وب سایت تجارت الکترونیک خود کشف کنید که چگونه هر نوع فروشی را ایجاد کنید.

4. وب سایت خود را برای فروش آماده کنید

در اینجا چند راه برای توجه به فروش ، به طور مستقیم در وب سایت شما وجود دارد:

 • یک صفحه فروش اختصاصی: به سادگی روی نماد Pages در سمت چپ ویرایشگر کلیک کنید و صفحه جدید خود را اضافه کنید. شما می توانید آن را با عنوان مناسب طراحی کنید. پس از اتمام کار، می توانید نماد افزودن را انتخاب کرده تا یک گالری محصول را به صفحه اضافه کنید و این مجموعه را به اقلام فروش خود تنظیم کنید.
 • بنر: یکی از ساده ترین راه ها برای اطلاع دادن مردم از فروش شما افزودن یک بنر در وب سایت شما است. همه چیزهایی که باید در ویرایشگر ویرایش کنید این است که یک نوار عرض کامل را به مکان موردنظرتان بنویسید و سپس یک جعبه یا تصویر بگذارید تا به مشتریانتان اطلاع دهید. آگهی ها می توانند بزرگ یا کوچک باشند. برای قرار گرفتن در معرض دید حداکثر ، به قرار دادن یک بنر کوچک در بالای هر صفحه یا هدر وب سایت خود فکر کنید.
 • شمارش معکوس: اگر واقعا میخواهید هنر خود را به نمایش بگذارید، می توانید شمارش معکوس را به فروش خود اضافه کنید. ساعت شمارش معکوس می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.
 • یک روبان در محصولات با تخفیف: هنگام پر کردن اطلاعات محصول روبان را به موارد خود اضافه کنید تا یک یادآوری دوستانه که در بالای عکس محصول پراکنده می شود وجود داشته باشد.

5.جزئیات را مشخص کنید

هر کجا که شما فروش ویژه خود را ترویج می کنید، به طور واضح توضیح دهید و زمان شروع و پایان را مشخص کنید . شما حتی ممکن است انتخاب کنید که یک صفحه جدید را به سایت خود اضافه کنید و جزئیات هر نوع فروش را روشن کنید. آخرین چیزی که می خواهید یک مشتری است که احساس نکند شما در حال تلاش برای پنهان کردن جزئیات هستید، بنابراین مطمئن شوید که همه چیز را برای مشتریانتان شرح میدهید. یکی از بهترین روش های انجام این کار یک صفحه پرسش و پاسخ است.

6.فروش خارج از وب سایت خود را ارتقا دهید

پس از به روز رسانی وب سایت خود تمام جزئیات مربوط به فروش خود را ایجاد کرده و آنها را انتشار دهید.

دریافت رسانه های اجتماعی برای ارسال محصولات و اعلام فروش: شما می توانید یک بنر فروش در صفحه فیس بوک خود قرار دهید که یک تصویر چشم نواز را با متن کوتاه توضیح می دهد که مشتریان چه انتظاراتی دارند. در بازاریابی فروش خود خلاق باشید می توانید یک پخش زنده، یک مسابقه یا هر گونه فعالیت دیگر در اطراف کمپین فروش خود را به نمایش بگذارید. مشوق مشتری در رسانه های اجتماعی با ارائه تخفیف های اضافی برای کسانی که به یک سوال پاسخ می دهند، یک عکس را ارسال می کنند یا فعالیت های خاصی را انجام می دهند باشید.

مهم: برای موفقیت کمپین فروش خود، شما باید مطمئن شوید که یک پیام جهانی را در کل وب سایت، وبلاگ و کانال های رسانه های اجتماعی ایجاد کرده اید. تمام جزئیات فروش باید صحیح باشند نمیخواهید مشتریان عصبانی شکایت کنند که کد تبلیغاتی 25٪ تخفیف را که در صفحات شما نمایش داده میشود واقعیت ندارد.

7. با ایمیل با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید

30٪ از خرید آنلاین از بازاریابی ایمیل است. ارتباطات ایمیل می تواند به مشتریان کمک کند که احساس خوشحالی و قدردانی کنند. یک تخفیف یا دعوت منحصر به فرد ایجاد کنید که فقط به لیست مشترکین شما وارد می شود. شما می توانید با ارسال یک ایمیل به آنها یک تخفیف ویژه اختصاص دهید. یا مشتری خود را به عنوان یک عضو VIP در فروشگاه خود اعلام کنید و با حمل و نقل رایگان به آنها پاداش دهید. شما می توانید یک خبرنامه خیره کننده برای به اشتراک گذاشتن محصولاتان با مشتری های خود ایجاد کنید. شما حتی می توانید یک قدم به جلو بروید و به مشتریان وفادارتان با یک کوپن منحصر به فرد هدیه دهید.

8. این روال را ادامه بدهید

شما فقط یک بار فروش را ایجاد نمیکنید، این امر باید چندین بار تکرار شود پس محصولاتتان را در سایت خود قرار دهید.این به معنای یادآوری روزانه نیست، اما هر چند وقتی با ارسال کردن مواردی به تمام صفحات رسانه های اجتماعی تان،خودتان را برای مشتری هایتان یادآودی ک